| sergiuman a întrebat:

ma numesc Sergiu si sunt nou pe TPU. Mi se pare ca rubrica Dragoste&Sex e potrivita pentru ce vreau eu. As vrea sa vorbesc cu o fata despre ed sexuala mai deschis. Mi-ar placea o fata cuminte, intre 13-15 ani. Nu prea am mai vb cu fete despre asta si cred ca oricarui adolescent i-ar placea sa vorbeasca despre subiectul asta Idul meu e: sergiu_man94 Mersi

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Depinde de ce vrei sa discuti cu ea (nu uita e minora)

| shtephie a răspuns:

Documenteaza-te pe net. Alt subiect n-ai sa vb cu o fata?

| ELLSSA a răspuns:

Si crezi ca micuta numai de 13-15 ani stie ea ce e aia educatie sexuala? Intreaba si tu una mai matura, sa aiba ce te invata...

| NoChanceForUs a răspuns:

Ce educație sexuală? Până la urmă ce vrei tu? Haide nene, asta se face cu copiii de 7 ani când întreabă ce au între picioare.

| Kazimir a răspuns:

Asa-i ca vrei sa ti`o tragi?