| AleGeo2003 a întrebat:

Bună. Ma puteți sfătui și pe mine cum as putea sa recâștig încrederea prietenei mele? Ca ne-am certat acum ceva săptămâni si nu știu ce sa fac sa ii recâștig încrederea mea.
Mersi pentru înțelegere

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Increderea odata pierduta, nu se mai poate recastiga.
Daca nu te-a iertat atunci, imediat, dupa cateva saptamani este deja mult prea tarziu sa se mai poata repara sau ierta ceva.

Nu-i nimic, acum inveti din greseala facuta si nu o mai repeti niciodata la urmatoarele relati.

| DannyDDanny a răspuns:

Scoate-o in oraș la o cina romantica și discuta cu ea

| DirtyMind15070 a răspuns:

Îi arăți că o iubești. Poate pare greu de crezut, dar femeile, în general, se bucură și doar de o floare luată din grădină, dacă e dăruită cu dragoste. I-ai ceva drăguț, cheam-o la tine și gătește-i ceva, spune-i că o apreciezi și că o iubești.