| PovesteaTa a întrebat:

ma scuzatsi de categorie insa este cea mai vizitata si am nevoie de un raspuns rapid. Colegiul National Mihai Viteazul detine si un campus pentru elevii care nu sunt in zona?
Exista un alt liceu in Bucuresti care are cel putin o activitate extrascolara bazata pe teatru?
Sau, in Pitesti exista un liceu unde se studiaza si Teatrul?

1 răspuns:
| cthulhu a răspuns:

Pot sa-ti spun ca pana in 2006 CNMV nu a avut asa ceva. Si nu prea cred ca are nici acum.