| Aegyo a întrebat:

Cine ar vrea sa intre la Colegiul National Mihai Viteazul din Bucuresti? happy

8 răspunsuri:
| BolonitZze a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa, dar inca nu m am decis. Voi ce medie aveti?

| Aegyo explică (pentru BolonitZze):

9,79. Tu?

| BolonitZze a răspuns (pentru Aegyo):

Tot 9,79 big grin

| BolonitZze a răspuns:

Cum vi s-au parut examenele? Eu cred ca si-au batut joc de noi la matematicalaughing prea usor. Nu ma asteptam.

| Aegyo explică (pentru BolonitZze):

Da... adica au fost peste 1200 de note de 10 la mate si asta numai in Bucuresti. Cu siguranta vor creste mediile anul acesta. Ce optiuni mai ai in afara de Viteazul?

| BolonitZze a răspuns (pentru Aegyo):

Dimitrie Cantemir. In rest nu stiu.

| RobertaRbtt a răspuns:

Euuuuuu!

| RobertaRbtt a răspuns:

Eu am 9.77. da-mi mesaj:*