| anonim_4396 a întrebat:

ma simt atrasa de fete. vreau sa vb cu o fata care e lesbi si dupa sa ne vedem sa vad daca chiar pot avea sentimente pentru o fata. multumesc!

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Desi sunt baiat, ma simt atras de tine. Daca mi-as face schimbare de sex, crezi ca m-ai accepta?
Costa o gramada de bani, nu vreau sa ma dezamagesti!

| drogh a răspuns:

Tu esti sigura de ceea ce spui? Poate nu te atrag fetele in general, ci comportamentul/vorbele sau vestimentatia. Gandeste-te mai bine inainte sa faci o afirmatie din aceasta.

| andrei1237 a răspuns:

Ai grija ce faci sau ce ii spui poate ai altfel de sentimente pentru ea.