| xXFrappeGirl a întrebat:

Buna TPU.

Am 13 ani, stiu sunt mica, dar am impresia ca ma atrag fetele, am vazut multe clipulete cu femei lesbi care fac sex, si mi s-a parut tare. laughing) Si chiar mi-as dori sa incerc.
lawl. laughing)))))))

So, devin lesbi? O.o, ma simt atrasa si de fete, si de baieti, but.

6 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Și eu sunt în aceeași situație. Probabil ești bi. big grin Când ai ocazia (dacă ai) să săruți o fată, încearcă și vezi dacă îți place sentimentul. Dacă îți place și vrei să continui, este ceva acolo care te face bisexuală. Dacă nu îți place sau nu ai mai încerca asta niciodată, însemnă că tot la băieți rămâi. Oricum chiar dacă ai fi bisexuală, fetele ar rămâne doar o distracție și o senzație tare. laughing Nu prea ai cum să ai o relație cu o fată. Tot cu un băiat o să fii. :*

| HolyPotato a răspuns:

La 13 ani te-ai uitat la sex între două lesbiene? Dafuq?!
Draga mea, nu ești lesbi, ești doar excitată laughing

| ??c??? a răspuns:

Ar putea fi doar o atracție minoră, adică ai doar 13 ani nu cred că ești lesbi de acum.

| Axys a răspuns:

A fi bisexual inseamna a avea interes de natura sexuala catre persoane de ambele sexe, insa nu presupune neaparat sexul cu ambii parteneri in acelasi timp.

Insa cum multe persoane nu au avut ocazia sa experimenteze sexul cu o persoana de acelasi sex, se multumesc sa defineasca bisexualitatea si ca sentimentul ca ar fi atrasi de persoane de ambele sexe.

Persoana inclinata sa creada ca este bisexuala poate avea si sentimente de natura romantica, afectiva catre femei si barbati deopotriva, fara ca vreun act sexual sa se fi consumat.
http://relatii.ele.ro/Bisexual%C3%A2_sau_nu__--a9075.html

| SlymOvy a răspuns:

Nu trebuie sa fi neaparat lesbi. Poate esti Bi, iti plac si fetele si baieti tongue

| RocketShip a răspuns:

Pentru voi fetele mi se pare o chestie cat de cat acceptabila faza asta. mai mult esti Bisexuala laughing la baieti e ciudata faza cu gay deci poti sta calma laughing