| Gabriela_Vasy_2003 a întrebat:

Buna!
Mai am o întrebare.
M-am atins pe mana cu lichidul acela, de la penis... Apoi nu știu sigur daca am ajuns cu mana sau nu în interiorul vaginului meu.
Sunt șanse să rămân însărcinată?
Dau funda!
Va rog... Nu mă speriați...

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam ciudat sa nu stii exact ce ai facut cu mana ta, dar da, din pacate un mic procent de risc tot exista!
Trebuia sa ai macar servetele umede la indemana, daca nu prosop.
Du-te dimineata la ginecologie si vezi ce ti seva spune acolo d emedicul de garda, ce e de facut optim.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica tu nu stii ce faci cu mainile? Primul si cel mai normal instinct este sa te duci sa te speli, dupa ce te-ai murdarit. Nu cred sa ai ani prea multi daca pui asemenea intrebari.

| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil! Pacat ca nu-ti aduci aminte ce ai facut cu mana... si cand ti-ai bagat-o in vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramai gravida.