| SecretLover10 a întrebat:

maine ies cu pretena la o intalnire la cofetarie si nu prea stiu ce sa fac. Ce sa vorbesc si cum sa ma comport? As vrea sa o si sarut.Cum as putea sa o sarut si cum sa o abordez? Am 12 ani si nu prea am experientza.

Răspuns Câştigător
| dasda a răspuns:

Salut:X. la 12 ani nu esti prea mic pentru un sarutoh go on asa ca nu lua in seama ce zic altii.Revenind la intrebarea ta, pai daca vrei sa o saruti asteapta momentul potrivit si treci la treabawinking. Si puteti discuta despre scoala, prieteni, filme, muzicaa, chestii. [incearca sa fii natural si sa nu ai emotii] p.s stiu cum e happy. eu am 13happy.

5 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Eu zic totusi ca e prea devreme sa o saruti,mai bine mai asteapta putin,In schimb nu trebuie sa te comporti intr-un anume fel, trebuie doar sa fi dragut si elegant. Daca vrei sa fi si putin romantic poti incerca sa ii dai tu cu lingurita si intentionat sa o murdaresti pe undeva pe langa gura, apoi o poti saruta daca tii mortisi sa o faci.In privinta subiectelor aici nu prea ma pricep imi pare rau.Succes la intalnire!

Răspuns utilizator avertizat
| HaDeS_9190 a răspuns:

La 12 ani cred ca te tine mama ta de mana laughing asa ca nu mai vise, ca ramai numai cu ele

| iJustHaveFun a răspuns:

Pai e usor la varsta ta ca in ziua de azi copii vor numa chestii din astea, arata-i respect si arata-i ca ti la ea, fi amuzant si incearca sa va plimbati (ia-o de mana ) stati pe o banca va apropiati si gata big grin

| xXCrazzzymanXx a răspuns:

Daca ai ocazia sa o saruti nu o rata...iti spun ca vei regreta daca nu o vei face. Si fi tu insuti. Ea te place pentru ceea ce estiwinking Si poti sa fi amuzant. Fetelor le place asta.happy