| Adytza_8689 a întrebat:

Maine am intalnire cu un baiat si vrea sa ma sarute si de fiind la primul sarut nu stiu ce sa fac nu imi e ca nu stiu sa sarut cat de emotii imi este frica ajutati-ma va roog

Răspuns Câştigător
| gaby_1815 a răspuns:

Buna! daca il iubesti mult fa doar ce iti trece prin minte si daca si el te iubeste lasa-te purtata de val si ai sa vezi ca nu o sa mai ai emotii...dar ai grija sa nu cumva sa te duca de nas sau sa te insele...

2 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Lasa sa vina totul de la sine, lasa-te purtata de val. Sunt convinsa ca va fi ok.

| TebeskDolke a răspuns:

Nu trebuie sa ai emotii.si eu ma gandeam la fel dar ai incredere in tine si totul va fi ok.totul se va intampla de la sine