| Unbearable a întrebat:

happy
Maine, incepe scoala, dupa cum stiti.Eu am un baiat in clasa pe care il plac foarte mult.Eu stau in a2-a banca de pe randul mijlociu. El pe randul de la perete, tot banca a2-a, deci ne nimerim sa fim 'unul langa altul' cu bancile.Stam destul de apropiat, dar pe partea mea, sta colegul lui, si el la perete sad. Vorbeste cu mine, in ore ba chiar trimite biletele, imi zambeste mai mereu, face glume cand sunt in preajma lui...Toate bune si frumoase, pana intr-o zi.In clasa se duc zvonurile foarte repede. El are un grup de fete cu care merge de la scoala acasa, si chiar de acasa pana la scoala, printre care si 3 pe care le place foarte mult.Acum,inainte de vacanta auzeam pe la colege, cam de cine i-ar place. A spus doar initialele fetelor.Numele meu incepe cu A, deci l-a pronuntat si pe acesta.Nu stiu ce sa zic, da semne ca sa ma placa.Acum,nu vreau sa fim iubiti, sa ne dam in stamba, ca...ha! e cel mai dragut baiat, si pe mine ma place! Hai sa ne dam mari, sa facem altora in sac! Eu nu sunt asa. Vreau doar sa stiu daca exista vreo SANSA sa ma placa, pentru ca mai sunt inca vre'o 5 fete 'bune' in clasa, pe langa mine.As dori sa imi spuneti daca sunt probabilitati sa ma placa.As vrea sa imi devina un adevarat prieten, si poate, mai tarziu, cine stie, chiar un iubit.As vrea o parere.Va multumesc.
P. S. : Imi cere mereu temele, si propune sa ne ajutam reciproc la teste. Poate si asta este un 'indiciu'.

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai iti cere temele si iti propune sa va "ajutati" reciproc la teste pentru ca inveti bine (presupun) nu de altalaughing

| Inoue a răspuns:

Bună! Părerea mea este că te place, chiar mult. Dar,, plăcutul'' este si el de 2 feluri:1.Amicitie 2.Iubire.Eu cred că el vede mai mult in tine o prietenă apropiată, cam in procent de 60%. Restul de 40% eu cred că este iubirea lui pentru tine. Poate că pe parcursul relatiei voastre o sa-ti devină un iubit.Sansele sunt mari!
Eu iti doresc mult succes si ai grijă de tine!
Bye

| FuckOnCocaine a răspuns:

Ce culoare au ochii tai?
Ce chiloti porti acum?
Am nevoie de detalii, sa vad daca va potriviti.

| iauru a răspuns:

Ce ma amuza chestiile astea.in fine
daca nu mai ai fete in clasa a caror nume sa -nceapa cu A nu e logic ca te place din moment ce ti-a rostit initiala. oricum nu prea poti sa te iei dupa zvonuri.si nu te hazarda in legatura cu celelalte fete din clasa fii tu cea care pune prima mana pe el si n-o sa-ti para rau deoarece nu toate gandesc ca tine si daca o sa aiba sansa bye bye loverbig grinlaughing

| Saskee a răspuns:

Hei sunt baiat si vreau sa zic ca eu prietenei mele ii dau poezi de dragoste continua sa ii fi prietena buna si acu nu stiu pe ce clasa estiar fi bine sa actzionezi adica sa nu ii faci chesti de de flori
. Faci altcumva ii faci un biletel pe car scrii o poezie frumoasa si un biletel facut in romb dupa aia scrii anonima il bagi in ghiozdan cand nu se uita nimeni la tine.Ar trebuie sa faci asta si cu o prietena de a ta care sa nu il placa. El o sa caute fata asa ca date pe langa el nu stiu poate sa mai glumesticu el pe la scoala pe hol mai schimbatzi o vorba si bingo cand crezi ca estipregatita ii zici de biletel si voala poate simte acelasi lucru pentru tine.Shi dupa scoala poti sa te plimbi cu elwinking. E iti doresc sa fi iubita pa

| Saskee a răspuns:

crying acu n-o sa mai primesc funda dupa ce a raspuns Iubbiii(vei ca raspunsu meu e mai jos vezi poate bun si ala)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna aia cu temelelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te cate fete frumoase a caror nume incep cu A si vezi pe cine mai ai in "concurenta"' si vezi ce sa mai intampla dupa aia.

| Iubbiii_4906 a răspuns:

Buna
Stiithinking e fft. greu atunci cand baiatul pe care`l placi e in clasa cu tine`:-s
Stiu ce vrei sa spui tu.cu laudele.ca nah.:*
Dar.batting eyelashes. daca tot zici tu ca ti-a pronuntat initiala:p, iti zambeste, vorbeste cu tine`, iti cere temele sh vrea s va ajutati reciproc.atunci exista ceva.
Poate el nu isi prea da seama ce simte pentru tine` si de asta nu`ti spune in fata daca are sentimente pentru tine`.
Asa casmug. incearca sa faci tu un prim` pas nu pree ai ce sa pierzi
Si daca tot ai spus ca mai ai fete'bune' in clasa pe langa tine`. informeazate daca ele il plac pe el:-s
Ca nu se stie.batting eyelashes
Si sa nu`ti fie frica sa-i spui tu ce simti. poate o sa ramai surprinsa>big grinbig grin

| mariusiică a răspuns:

E greu, nu stiu ce s zic. eu ca baiat nu i-as fi cerut nicioadata temele iubitei mele cand nu eram impreuna nu stiu nu ma simt bine daca fac asta... acum fiecare cum crede. poate te place si nu strica daca vorbesti fata in fata cu el pentru ca pe mess nu vezi ce simte cu adevarat, desi la scoala poa sai fie rusine. dar daca te place nu-i va fiwinking