| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o dilemă. La scoala, un băiat se tot uita la mine, dar nu ma baga in seama si nici eu pe el pentru ca mi-e rusine. Si cand se suna, iar eu sunt pe hol, când vin in clasa îl văd în bancă pe telefon, dar cand eu sunt in clasa si el vine mai tarziu, incepe sa îmbrățișeze fete prin preajma mea si sa se bage în seamă cu toate, dar cu mine nu si o tine asa până incepe ora, dar cand nu sunt in clasa si ma duc mai tarziu, el e mereu pe telefon. Dc? Mie imi place de un an de el, si tot nu s-a dus iubirea...

Răspuns Câştigător
| Anonimak22 a răspuns:

Niciodata nu trebuie sa ii marturisesti ce simti sau sa spui cuiva. daca el va afla te va respinge. Poate e tipid sau vrea sa te faca geloasa. Esi cu prietenii tai in oras sau la o cafea dar fa sa fie si el gen la o intalnire cu prietenii si vezi daca te baga in seama... Incearca sa te apropii mai mult de el si sa deveniti prieteni. Bafta MULTA

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Vrea doar sa-ti vada reactia. Aia-i tot.

| andreeaalexandra110 a răspuns:

Incearca sa aflii de la prietenii sai ce parere are despre tine, eu cred ca si el te place putin