| anonim_4396 a întrebat:

Buna,mi-a iesit un herpes la gura in urma sexului oral facut iubitului meu.Precizez ca am incercat sa inghit pentru prima data si mi-a fost tare greata iar de fel sunt tare scarboasa. Poate fi de la asta? Suntem de 3 ani impreuna dar pana acum n-am mai avut herpes din cauza asta.Nu avem niciunul herpes genital.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-a inselat iubirea vietii

| Freya1 a răspuns:

Nu are legatura cu inghititul.
Herpesul il poti lua in caz ca a fost la altele sau sa ti se faca tie in somn, de la febra, produse etc...

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Herpesul il faci de la fructele mancate nespalate

| Rushmaster448 a răspuns:

Nu are legatura sperma cu inghititu, intrebarea mea e daca e prima oara cand faci sex oral la iubitul tau? si daca folositi prezervativ cand faceti normal?

daca raspunsurile la intrebari e da atunci nu cred ca e o problema prea mare, depinde de sistemul fiecaruia daca tu esti o persoana care i se face greata usor posibil pe sistemul nervos corpul tau sa faca herpes.
Sau... iubitul tau a fost la altele si cand faceti normal foloseste prezervativul dar oral nu si are herpes genital dar nu prezinta simptome

acum e una din doua laughing
acum daca te rog sa-mi raspunzi la o intrebare off-topic
Cum te-a convins iubitul sa faceti sex oral? presupun ca el a venit cu ideea nu? ai acceptat din prima sau dupa mai multe incercari?