| danadana11 a întrebat:

Bună ziua. I-am facut prima dată sex oral iubitului meu, de 3 sau 4 ori într-un interval scurt de timp,problema e că m-am înecat de câteva ori și mi-a venit să vomit foarte tare când a băgat-o prea adânc,eram plina pe fată de spermă și când a ejaculat la mine în gură mi-a fost foarte greață... Totul s-a întâmplat fără voia mea, el pur și simplu s-a dezbrăcat și m-a luat de păr..Cum sa îi spun că nu mai vreau asta? E nașpa și mă simt tare prost... vă rog, ajutați-mă!

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca ai respecta planul Creatorului nu te-ai mai implica sexal delic fara casatorie.

| Electr04321 a răspuns (pentru ania):

Nu toti suntem pocaiti!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a violat, atunci fa plangere la Politie!
Te mai sfatuiesc sa faci si analize pentru bolile cu transmitere sexuala, ca sunt mii de bolnavi de HIV care transmit voit boala prin sex neprotejat.

| Hammurabi a răspuns:

Ești un troll prost și neinspirat.
Dacă a ejaculat la tine în gură, nu aveai cum să fi plină de spermă pe față.

| Goete a răspuns:

Spune-i ca violul e pedepsit de lege

| Goete a răspuns:

Deci nu i-ai facut sex oral, ci te-a *** in gura fara voia ta. Ii spui ca ori termina ori termina inchis

| Anonimul151 a răspuns:

Păi atunci de ce ai făcut asta? Nu ești obligată să o faci!

| dariaenache a răspuns:

Call Ionela