| bubulina1990 a întrebat:

Mi-a venit ciclu pe data de 8 februarie si mi-a trecut pe data de 12 februarie.
Iar pe 13 februarie am facut dragoste cu prietenul meu si a ejaculat in mine credeti ca se poate sa raman insarcinata dupa ciclu?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate sa fi ramas insarcinata. Ziua a sasea are risc destul de mic (in jur de 5% daca ai menstruatii perfect regulate, dublu daca ai menstruatii neregulate).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur!

| mihaela_7412 a răspuns:

E posibil. fa un test ca sa fii mai sigura ca nu e greu

| Te besk a răspuns:

Normal, fa un test, cum am mai zis daca este pozitiv mergi la ginecolog!

| piSsuletZ a răspuns:

"bebe" scrie pe fruntea ta, scumpo!

| Aℓεxąηdяą a răspuns:

Se poate... fa-ti un test

| mihai93 a răspuns:

Da se poate, cel mai sigur testul! ps. si nu te mai baza pe chestia cu menstruatia, nu este sigura!