| anonim_4396 a întrebat:

Un raspuns daca se poate. Ieri am facut dragoste cu prietenul meu. Mie mi-a trecut menstruatia acum o saptamana. Este posibil sa raman insarcinata? Nu am folosit prezervativstraight face Stiu ca este o tampenie, dar greseala este deja facuta. Nu a ejaculat in mine

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Inca una!

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Bai fetelor sunteti turce dragostea e ff diferita de sex ce *** nu stiti ca voi le aveti doamne ce dracu sa mai vb ma

| SociallyDepressed a răspuns:

Sunt sanse.

| Casiana a răspuns:

Vine barza! Evident ca este posibil sa fii insarcinata, acum depinde; poate ai noroc si te ocoleste barza. Pacat ca un copilas ar plati greselile voastre...

| HotChoclate a răspuns:

No way!

| motherfucker a răspuns:

Oare de ce faceti voi fetele greseli din astea? Si nu numai fetele... si baietii. Frate nu costa asa de mult un prezervativ. E mai ieftin un prezervativ decat sa cresti un copil. Sunt sanse cam jumate-jumate. Cel mai sigur ar fi sa iei un test de sarcina si sa vezi care e chestia. Acum e cam tarziu sa mai faci ceva, bine, in afara de avort normal. Plus ca vezi ca sunt si pastile de a-2a zi. Incearca si vezi ce zice testul ala.

| keepa a răspuns:

Pai exista sanse cam mari pentru ca ti-a trecut acum o saptamana si au mai fost cam 5 zile in care ai fost pe stop, deci sunt apropae 2 saptamani din prima zi in care ti-a venit, deci se cheama ca esti in perioada fertila daca nu ma insel sad nu vreau sa te sperii dar ar trebui sa vorbesti si cu el, eventual sa iei pastila de a2a zi, du-te la o farmacie si vorbeste cu farmacista...decat sa se intample sa fiisad

| mary_1521 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti din nainte la consecintele ce vor urma,,, iar daca esti tot timpul pe TPU trebuia sa vezi ca nu esti singura care face asa ceva si trebuia sa iei masuri daca vroiai sa faci sex

| AnnaAbba a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine este ok. si nu ramai insarcinata dar mai bine consulti un medic specialist. Data viitoare trebuie sa te gandesti

| nIMic_3176 a răspuns:

Nu-ti fa griji. Nu vei ramane insarcinata!

| Ionela20 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu ai de ce sa-ti fie frica! :*