| silvia_6803 a întrebat:

mi s-a intamplat o chestie foarte ciudata mi-am inceput viata sexuala de cate va zile si am folosit prezervativ in rest nimic altceva ca metoda contraceptiva si ieri cand mi-a venit menstruatia am observat ca e de culoare maronie asa din ce cauza o fi asa? e prima oara in viata cand mi se intampla sa fie astfel.

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

E posibil să fi răcit la ovare.

Culoarea menstruaţiei se închide atunci când eşti răcită sau ai o problemă ( nu sarcină, problemă ) ginecologică, dar cred că e doar o răceală.

FantaSZy.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

E asa pana se porneste fluxul menstrual cu adevarat. Nu e nimic patologic.

| Zady a răspuns:

Eu iti zic sa nu iti faci griji pentru ca foarte multor fete le incepe asa.