| VecinaDeLa3 a întrebat:

Mi s-a stricat vibratorul si intrebarea este: il pot inlocui cu altul? Mentionez ca am garantie.

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum adica, inca nu exista echipe speciale de interventii pentru asemenea cazuri?!?

| mgtow a răspuns:

Daca are garantie suna la firma de unde a fost livrat sau du-te cu bonul la sex shop sa iti dea altul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În termenul de garanție dacă produsul nu poate fi reparat, numai atunci va fi schimbat!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu! Era unic! Doamne ce intrebare! Evident ca da! rolling eyes

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cum de s-a stricat? Daca e utilizare necorespunzatoare pierzi garantia. Sa nu suferi mult dupa el, poate o sa ai noroc de altul mai bun data viitoare.

| unknow a răspuns:

Penibili mai sunt unii oh go on

| giuly a răspuns:

...până îl înlocuieşti pot să-ţi împrumut periuţa mea de dinţi

| RedAppLe a răspuns:

Nu stiuthinking Foloseste un morcovlaughing

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Probabil i trebuie niste baterii noi

| xButterflyxX a răspuns:

Daa. eventual sa-l duci la reparat pe cel stricat.tongue

| Kazimir a răspuns:

Dap. doar sa fie de aceeasi dimensiune si culoare. mai clar acelasi model happy

| Izma a răspuns:

Waarolling on the floor

| StefanJobs a răspuns:

Daca te-ai atasat de el o sa fie greu pentru tine.

| EVERYBODY a răspuns:

Daca nu poți, încearcă pe okazii.ro

| Adryan657 a răspuns:

De ce nu incerci sa lasi masturbarea deoparte si sa incerci o relatiebig grin

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Baga si tu o furculita laughing)))))rolling on the floor

| FreddieMercury a răspuns:

Iti dau eu ciocanul lui Thor daca vrei, zeul tunetului.

| catalin_7637 a răspuns:

Pai daca il folosesti ca nesatula...acum treci pe bio (morcovi, castraveti)