| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat.
El a fost in clasa cu fosta mea colega si am vazut niste comuri pe facebook de la el la o poza de a colegei.Pe atunci nu-l cunosteam, si i-am dat add si a dat accept si mia comentat o poza si mi-a spus daca vreau sa-i dau id ca ii par simpatica...Nu am vrut dar a facut rost de id si pana la urma i-am dat accept.
Si acum vorbim non-stop si spune ca ma iubeste si ma intreaba daca si eu dar eu nu stiu inca daca tin asa de muult la el adica tin dar nu i-am spus nici unui baiat cal iubesc dar pentru el chir simt ceva... love struck
Acuma ce va rooog eu: spuneti-mi si mie ce sa fac sa ma pun cu baiatu asta adica avand in vedere ca nu am vb decat pe mess si facebook?
PS : Incepe scoala si vom fii colegi si sp ca debia asteapta :-s si ni stiu ce sa facc crying

2 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Pai daca incepe scoala si o sa va edeti si la scoala eu zic sa ii zici face to face, adica fata in fata asa e mult mai frumos si are mai mult farmec decat a ii spune pe mess :* acum daca vrei i`ai putea spune si pe mess :* bafta smug

| angel_4153 a răspuns:

Daca tu crezi ca il placi poti sa-i spui ca ai vrea sa incepi o relatie cu el.Dar sa fi sigura de ce faci.Multa bafta!:X