| ionyionelutza a întrebat:

mii imi place de un baiat sh lui ii place de mine intr-o zi l-am intrebare daca ma iubeste si mi-a zis ca tine la mine ca la o iubita si asta i-am zis si eu dar el nu ma intraba daca vreau sa fiu cu el sh nici eu nu am curaju sa il intrebare ce ar fi de facut? pls rasp urgent dau funda celui mai bun pont

Răspuns Câştigător
| JustThat a răspuns:

Eu zic sa il mai tragi putin de limba sa vezi ca iti spune
Daca iti spune ca tine la u si etc
Intreaba'l tu happy
Poate e mai timid
Nu ai nk de pierdut happy

5 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa il intrebi daca vrea sa fiti impreuna happy
Probabil el e timid...de aia nu te intreaba happy
asa ca intreaba`l tu! nu mai pierde timpul.

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Sa-i zici tu cea ce simti cat mai repede, fa-ti curajul! nu te gandi la cea ce se va intampla, nici eu cu iubitul meu nu ne-am intrebat daca vrem sa fim impreuna! un sarut a zis totul de la sine.saruta-l si daca nu se opune la sarut inseamna ca vrea sa fiiba cu tine!

| iSunshine a răspuns:

Pai din cate ai spus baiatul tine la tine, si tu la el.deci nu va tine nimeni sa nu fiti impreuna. daca el ti-a marturisit ce simte dar totusi nu face el primul pas inseamna ca e cam timid asa ca fa`l tu happy. Clar n`ai nimic de pierdut

| NiMeNi_4486 a răspuns:

Il iei intr-o zi si ii spui : "iti aduci aminte cand te-am intrebat daca ma iubesti? vreau sa stiu ceva concret. adica daca ar putea exista o relatie intre noi doi". si vezi si tu ce zice