| Minora a întrebat:

Deci mie imi place un baiat...si lui de mine dar are iubita
si in plus m'a intrebat daca vreau sa ma combin cu el!
ce sa fac? sad
ps: cel mai bun rasp primeste funda!

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Pentru mine e mai mult decat logic raspunsul.
Sa ii spui ca e un mare nesimtit!
Dupa ce se "combina" cu tine, o sa faca la fel cu alta, apoi cu alta si tot asa.
Daca iti place sa fii a cincea roata de la caruta, poti sa ii spui ca acceptiwinking.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca tu te multumesti cu statutul de "amanta", femeia folosita doar pentru placere, care se multumeste cu firmiturile oficialei si nu cere niciodata nimic in plus, atunci o poti face. Doar ca trebuie sa stii ca si daca s-ar desparti de actuala iubita, isi va gasi alta si tu vei ramane tot amanta, fiindca o data ce ai acceptat asa ceva, le te va vedea ca atare si ii va fi greu sa-si schimbe parerea despre tine.

| mona a răspuns:

Daca are iubita inseamna ca nu te poti combina cu el, baiatul vrea sa te fraiereasca sa se culce cu tine

| Trolli a răspuns:

Nu ar trebui sa ai incredere in el, din moment ce are prietena si vrea o relatie cu tine, inseamna ca nu stie ce este respectul iar moralitatea lui este indoielnica. Sfatul meu e sa stai depate de el.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

E bine sa nu fi fraierita merita mai bine sa treci mai departe prin asta.

| alexandra98flory a răspuns:

Daca iubita sa este prietena cu tine spune-i ce se intampla... Iar daca chiar vreisa fii cu el spune-i ca DA si cu asta basta...P.S. esti din Galati?

| DeeaMarry a răspuns (pentru alexandra98flory):

Te temi ca ai putea fi chiar tu iubita lui?laughing
Nu inteleg cum poti sa ii dai un asemenea sfat.

| Minora explică (pentru alexandra98flory):

Nu,nu suntem prietene...big grin
si nu sunt din Galati.happy

| Minora explică (pentru alexandra98flory):

Nu