| nicknamed a întrebat:

Ne dorim foarte mult un bebelus cu sotul, mi- intirziat ciclul 5 zile si nu am mai putut rabda si am facut 2 teste de sarcina si ambele au iesit negativ. Intrebarea e, pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Testul l-ai facut prea repede, dar pentru marirea sanselor, nu mai pierde timpul pe aici, fugi la treaba! Bafta, si sa fiti fericiti!

| diiiiiana4cka a răspuns:

Testul se face dupa cel putin o saptamana de intirziere a ciclului.E posibil sa fii insarcinata! Bafta!

| tatuajesibiu a răspuns:

Ciclu Intarzie De Multe Ori...
Faceti Dragoste De 2-3 Ori Pe Zi. Si Intr-o Saptamana Esti Mamica.
App. Femeia O Singura Zi Pe Luna Poate Sa Ramana Insarcinata. Bafta Pana Nimeresti Ziua laughing