| Dayana2001 a întrebat:

.nici nu stiu cum sa incep.cei care au obisnuinta sa judece sau sa critice fara sa cunoasca v-as ruga frumos sa va abtineti, chiar nu am chef de niciun fel..asa deci eu si cu iubitul meu(eu am 16 ani el are 17) am vrut sa ne intalnim ieri pentru ca era aniversarea noastra de 2 luni, iar eu am incercat sa il surprind intr-un fel dar nu am stiut cum, asa ca m-am gandit sa-l sun cu cateva ore inainte de intalnire si sa ii spun ca va avea parte de un sex oral cum na mai primit niciodata.Toate bune pana cand am vazut ca a venit la locul nostru cu inca un baiat(presupun ca prieten de al lui)si mi-a spus ca e pregatit sa ii dau cadoul,iar eu am zis ca nu pot face asta pentru ca a venit cu baiatul acela,iar apoi el a inceput sa imi zica: pai atunci poti sa ne faci la amandoi, ca acum nu pot sa il trimit acasa sau sa zica ca l-am adus degeaba pana aici, iar eu cand am auzit prima data nu mi s-a parut ok dar intr-un final am acceptat, nu ma intrebati de ce stiu am fost o proasta.Singurul lucru care m-a deranjat a fost ca practic amandoi m-au tratat ca pe o mica tarfa, la modul ca eu eram in genunchi in fata lor, facand stiti voi ce, iar ei care mai de care sa ma traga mai tare cu capu in aia a lor..acum ce ar trebui sa fac? m-am gandit sa pun punct relatiei pentru ca dupa am regretat mult, dar nu stiu tot ma simt atrasa de el.va rog inca odata sa va abtineti de la ras si alte comentarii, multumesc

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

1) Inca nu am cunoscut un barbat care sa-si imparta femeia pe care o iubeste cu altul. Poate exista dar nu l-am cunoscut eu (nu ca il caut neaparat);
2) Daca ai facut-o si crezi ca a fost o greseala invata din ea. Oricum, e greseala ta nu a altora asa ca te priveste doar pe tine - vezi 3);
3) Gura lumii: daca te intreaba careva ceva, iti recomand sa spui doar atat: "viata mea personala (incluzand-o pe cea sexuala) se numeste personala cu un motiv: ma priveste doar pe mine". Daca vor incerca sa te umileasca, nu da nimanui satisfactie: zambeste si mergi mai departe (poti sa plangi mai tarziu singura). Nu nega, nu confirma, nu intra in discutii sau dispute. Din gura lumii odata intrat nu iesi niciodata bine. Tacerea e de aur in acest caz.

In concluzie, daca vrei un partener care sa te iubeasca nu pare sa fie asta; ai facut si tu ce fac actritele porno, mare branza - nu esti nici curva (= femeie maritata care si-o trage cu altul decat sotul) nici tarfa (= prostituata, femeie care si-o trage pe bani) ci o adolescenta mai aventuroasa sexual; ce ai facut e treaba ta si nu a altcuiva, nu vorbi nicicum despre asta si nu sta de vorba cu altii despre asta (de aceea e viata personala) iar gura lumii las-o sa vorbeasca iar tu taci, zambeste si mergi mai departe ca daca vad ca nu-ti pot face nimic se vor plictisi repede si vor cauta alt subiect.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum fugi iute la mamica si spune-i sa te duca la un test de SIDA! NU glumesc, mai ales daca baietii nu au folosit protectie!
Pacat in schimb ca nu te ajuta capul, sa te prostituezi de la o varsta atat de mica.

| sofisis a răspuns:

Auzi da asa, de curiozitate, cadoul lui pentru tine care a fost?
Draga mea, acest individ NU te respecta DELOC. Nici un baiat care tine la o fata si care respecta o fata nu isi aduce prieteni sa le suga p*** si lor. Intotdeauna o va proteja si va fi gelos.
Iar sa te puna in fata faptului implinit si sa iti spuna " acum nu pot sa-l trimit acasa, doar nu l-am chemat degeaba" denota faptul ca discutia dintre ei a fost cam asa:
"frate ia uite ce mesaj mi-a dat aia"
"misto. Nu mi face si mie? Ha-ha"
"Ba da, hai ca o prostesc eu"...
Repet: respect pentru tine 0, sentimente 0, nesimtire maxima si umilinta crunta. Nu se poate asa ceva. Sincer.
Rupe legatura cu el...

| HazelEyes77 a răspuns:

Renunta la relatia asta daca se poate numi asa ...nu l lasa sa te injoseasca in halul asta. Ma gandesc ca ai si tu demnitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il mai suna si trimite mesaje deloc, de obicei baietii apropiati de o varsta cu tine te trateaza ca pe o... daca faci asta o sa vrea sa vorbeasca in continu cu tine si tu o sa iti pierzi intresul.
Mergi la baieti mai mari +20-22 de ani iti garantez ca o sa te trateze mai frumos

| EcceHomo a răspuns:

Adică ai facut-o de bună voie şi nesilită de nimeni şi ai fi vrut să nu fii tratată ca o târfă? Păi cam asta esti,dulceată. Amuzant este că doar asta te-a deranjat.happy
Să nu te criticăm, dacă nu cunoastem...
In regulă, dar dacă cunoastem poziția in care ai stat când le-ai făcut stii tu ce, putem?
Iartă-l, te iubeşte sincer!

| munteanuionvictor a răspuns:

De cât timp ești cu el?

| munteanuionvictor a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Până acum ai mai făcut oral cu el?

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu cred ca ar trebui să faci nimic special, daca relatia este ok, si el nu a fost gelos ca ai facut-o si cu celălalt băiat. Nu trebuie să te consideri o proasta, daca el te respectă, poate ă fost doar o manifestare sexuală.
În ce relatie sunteti acum, s-a schimbat ceva între voi după acesta aventură in 3?
Uite spre exemplu la mine, iubita mea fiind bi si foarte activă sexual, ea este aceia care adesea aduce fete chiar si băieți sa o facem in 3 si nu de puține ori am fost cam in pozitia in care ai fost tu. Dar asta este doar in timpul jocului in rest pot sa zic ca avem o viata de cuplu cat se poate de frumoasă și normală...
Asa ca foarte mult conteaza atitudinea lui, poate după asta te va iubi mai mult ca inainte.

| Rux04 a răspuns:

Te sfătuiesc să-l părăsești. Dacă te-ar fi iubit cu adevărat nu l-ar fi adus pe acel băiat.

| Kimball a răspuns:

Deja te-ai facut de ras si se vede ca ai fost curva lor(prostia ta a fost ca ai acceptat pentru cal iubesti probabil) fapta e consunata se va vorbi pe la scola despre asta si te vei face de ras, asta se intampla daca nu gandestihee hee) vei avea o viața grea si lumea te va trata ca peo curvalaughing

| Butin a răspuns:

Eu zic sa il lasi ca nu e de tine daca vroia o relatie cat de cat serioasa cu tine nu facea asa ceva. Neaparat sa pui punct.bine macar ca nu te-a si filmat. O seara faina

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Pune capat relatiei..nu e demn de tine. Daca a facut asa o gafa clar nu te iubeste. Te-a umilit/injosit in cel mai urat hal. Sa nu iti treaca prin cap sa il ierti sau ceva de genu, iar o sa regreti si o sa iesi proasta la sfarsit. Nu te lăsa prostita de un asememea...(nici nu stiu cum sa il numesc). Vezi ca dupa ce a facut sa nu inceapa sa mai povesteasca la tot satu'. Dupa ce ti-a facut poti spune ca esti atrasa de el? Te-a tratat ca pe o carpa. Gandeste-te si tu..asa procedeaza un baiat care iubeste?