| OFetita15 a întrebat:

Buna niste tocilari miau sps ca cel mai tare baiat din scoala ma place el e tare dragutzzzz sa-i cred? citeodata la pauze se uita la mine dar nu prea stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu crezi tot ce ti se spune. Cel mai bine ar fi sa faci cunostinta cu el, iar apoi iti vei da seama usor din faptele lui happy

| spiridusuanonim a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci sa intri in vorba cu el, sa faci cunostinta cu el si daca e cum zic "tocilari"ai sa vezi dupa gesturi care le va face el

| DaDyva1992 a răspuns:

1Nu te increde in nimeni ei poate minti sau pot face glume 2poate el le-a spus lor ca sa iti zica tie 3daca se uita la tine mereu poate chiar te place 4 SUCCES!

Răspuns utilizator avertizat