| xLaLaX a întrebat:

Este un baiat la scoala, care, nu stiu cum sa explic. e ceva mai complicat. :]]! in pauze se uita la mine sa vada ce fac.cand trece tot se "impiedica". si nu stiu ce'i cu el! Ma dispera straight face. funda whistling! a da...Si cand discuta cu prietenii lui trece pe langa mine si-mi pronunta numele cu voce tare.(:

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! E clar ca te place.

| sefu97 a răspuns:

Te place si e impiedicathappy

| 03aprilie a răspuns:

Stiu cum este dragoste. Si mie mi se intampla. Este clar ca te place. Este indragostit si nu are curaj sa iti zica.Si cand spun colegii mie ca ma place, cand colegii se intorc spre el se iau la bataie si spune de ce i-a zis...si apoi zice cu voce tare, oricum nu este adevarat, si apoi mereu procedeaza la fel. Dar asta s-a intamplat de un an. Deci o consicer o poveste veche si nu il mai pea bag in seama. Dar daca si tu il placi poti sa incepi o relatie cu el! Fa drumul care ti-l spune inima! SUCCES!