| Nooop a întrebat:

Deci, cred ca ma place un baiat. Si nu stiu daca ma place... Cum sa-l abordez? PS: In timpul orelor la scoala, se uita la mine, iar cand intorc capul spre el il intoarce. Si in pauze se da mare in fata tuturor.

5 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Apucate sa vorbesti cu el pe mess sau ''live'' nu stiu cum sunteti voi fetele dar baiatul cand vede ca vorbesti cu el mai apropiat, il cauti tu, il intrebi mereu ce face...iar daca el este interesat de tine ''Pac'' o sa-si dea seama ca il placi.

| Justmeee a răspuns:

In aceeasi "oala" sunt si eusad pai pur si simplu ar fi bine sa te duci sa vorbesti cu el, nu sa faci ca mine sa asteptihee hee...fa-ti curaj si du-te intreaba-l...ca poate e timid si nu o sa rezolvi nimic:p bafta!

| Elvina a răspuns:

Stai pe lângă el, vezi ce spune, cum gândește, când plecați de la școală, pleacă cu el, spune-i că vrei să-i spui ceva, că nu înțelegi ceva la engleză, iar el să-ți explice după ore, sau când e singur pe hol, în parc, spune-i ce simți. Nu se știe... Baftă!

| BLeur a răspuns:

Heei, bună!

Păi, încearcă să vorbeşti cu el, faţă în faţă, să vezi ce părere are despre tine..se dă mare? Propabil să te impresioneze..Bagă-te cu el în seamă, vorbeşte cu el, dă-te pe lângă el.

Sper că te-am ajutat. happy

| BassBoost a răspuns:

Vorbeste cu el! si in caz de esti timida vorbeste cu el pe messenger, e mai usor happy