| OFetita15 a întrebat:

Buna niste tocilari miau sps ca cel mai tare baiat din scoala ma place el e tare dragutzzzz sa-i cred? citeodata la pauze se uita la mine dar nu prea stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci sa intri in vorba cu el, sa faci cunostinta cu el si daca e cum zic "tocilari"ai sa vezi dupa gesturi care le va face el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu crezi tot ce ti se spune. Cel mai bine ar fi sa faci cunostinta cu el, iar apoi iti vei da seama usor din faptele lui happy

Răspuns utilizator avertizat
| DaDyva1992 a răspuns:

1Nu te increde in nimeni ei poate minti sau pot face glume 2poate el le-a spus lor ca sa iti zica tie 3daca se uita la tine mereu poate chiar te place 4 SUCCES!