| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna noapte, asa-i ca cabanele unde merg numai cupluri sunt cele mai plictisitoare?

Răspuns Câştigător
| idonthaveaname137 a răspuns:

Când sunt numai cupluri şi tu eşti fără poţi să foloseşti asta în avantajul tău.
În viaţă trebuie să înveţi ca orice situaţie să o foloseşti în avantajul tău.
Te comporţi cu ele mai şmecher(asta după ce le analizezi comportamentul la pămpălăii cu care au venit ele şi vezi ce defecte au), ele avandu-te faţă în faţă şi pe tine şi pe el o să vă compare. O sa iasă că tu eşti ăla mai şmecher şi o să pună botu că nu mergi la cabană cu fete care citesc Kant.
Eu într-o situaţie asemănătoare am despărţit 3 cupluri. După 2 zile le-au lăsat alea pe toţi plugarii ăia cu care erau venite.
După încă 3 zile au aflat că au vorbit între ele dar deja îmi făcusem treaba.

26 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deloc, cuplurile fac multe lucruri extrem de interesante in cabane. Numai cei lipsiti de imaginatie nu au habar.

| RAY a răspuns:

Cabanele?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Da ma refer cand se organizeaza o cabana si merg numai cupluri

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Misto,si cu ai cu ele? ce varsta ai de sti asa bine viata?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

32, nu am nimic, este parerea mea ca sunt nasoale, tu ce zici>

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu stiu man eu n-am fost la cabane vreodata nu ma pot exprima, multi inainte, si ai iubit vreodata?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai fost dezamagit de asa gandesti?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Nu, eu gandesc foarte practic si realist

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man de iubire ai nevoie oricat de rational ai gandi fi sincer, negarea iubiri nu te face puternic si slab

| neutrino a răspuns:

Normal, daca nu ai pereche.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru neutrino):

Nu nu nu, la aceea cabana sunt exclusiv numai cupluri, nu este nici o persoana fara pereche, toti cuplati, va dati seama ca plictiseala?

| neutrino a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu comentez, dar atunci tu nu ai ce cauta acolo!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru neutrino):

Normal ca nu ma duc la o cabana undes numa cupluri este logic, doar spuneam ca este plictisitor sa fie numai cupluri acolo si va-m cerut si parerea voastra

| neutrino a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Dar de ce crezi tu ca in acest caz este asa de plictisitor?

| Emilian65 a răspuns:

De ce crezi ca sunt plictisitoare?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Emilian65):

Pentru ca nu se intampla nimic nou acolo, cu iubitul/a esti aproape 24/24h impreuna, iar sa mergi la cabana cu iubita nu prea are farmec, la cabana e fain sa mergi cu oameni noi si necuplati

| sofisis a răspuns:

Vad ca ideea ta generala asupra vietii e ca daca ai cuplu, te plictisesti si ti-ai ratat existenta.
Eu cred ca te plictisesti pentru ca nu stii sa iti faci TU TIE viata frumoasa si amuzanta.
Pentru ca, din contra, atunci cand ai pe cineva langa tine, cineva stabil.te poti distra de 100000 de ori mai frumos si mai tare decat daca esti singur.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule ai facut o obsestie cu plecatul asta la cabana. vad ca numai intrebari legat de asta pui.

| Coquinne a răspuns:

Ce s-a intamplat? sad
esti supi ca numai tu esti singur si ca toti prietenii tai sunt cuplati? sad
consoleaza-te in continuare cu "omul nu e proiectat sa fie monogam".

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Coquinne):

Nu deloc, eu doar imi imaginez imagine pe ansamblu si cred ca e ff plictisitor sa fie numai cupluri practic nu e nimic nou, normal aia e deviza mea

| Kira5854 a răspuns (pentru Coquinne):

El vrea sa ...si el ceva si daca sunt nu mai cupluri nu prea poate

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Kira5854):

Eu nu ma duc la o cabana unde sunt numai cupluri

| Kira5854 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai da, inteleg, si am scris mai sus motivul