| adrianajollie a întrebat:

Nu am mai postat de mult nicio intrebare, s`au schimbat multe. pai haideti sa va zic pe scurt am stat 3 luni cu un baiat: la inceput ma suna e sapte mii de ori pe zi doar ca sa mi auda vocea si sa vada ce fac, am stat non stop pe afara, toata vara, impreuna, mereu ii spuneam ca se va plictisi de mine, si intotdeauna ma linistea spunandu mi ca asta nu se va intampla niciodata. niciodata nu a batut apropouri cu privire la sex, ci din contra de fiecare daca cand aduceam in discutie asta schimba subiectul sau ma asigura ca asta nu se va intampla prea curand, de fiecare daca cand aveam decolteu imi tragea bluza pe spate, cat sa nu se vada nimic... de fiecare daca cand apelam la el pentru ceva, era acolo pentru mine, renunta chiar si la prietenii lui, la fel si eu pentru el, ce`i drept erau momente cand il tratam cu indiferenta... dar si momente in care ma aruncam in bratele lui. ei bine eu a trebuit sa plec un timp la tatal meu in germania. in timpul ala el s a indragostit de o alta fata, nu m a mai cautat o saptamana jumate, insa a lasat o balta cand eu m`am intors. cu vreo doua-trei zile inainte sa plec la mare, a inceput sa ma evite, nu a mai vorbit cu mine, nu nimic. l`am sunat cand m am intors, insa a fost prea ocupat sa poata vorbi cu minestraight face. prietenii lui imi spun ca s a schimbat si nu stiu nici ei ce are. de atunci nu mai vorbim, nici nu ne mai salutam pe strada. ce parere aveti?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiatul asta e prea imatur si nesigur emotional.
Cat stai langa el,nici o sansa sa se dezlipeasca,dar cum te pierde din ochi isi cauta alta fiindca nu suporta sa fie singur.
Acum,ca esti langa el si te vede,ii e rusine si lui de ce tampenii a facut,stie ca ti-a gresit si nu e capabil,nu are curaj nici sa-ti vorbeasca!
Te doare sau nu,trebuie sa-l scoti din viata ta,mereu va face aceleasi lucruri, sa stii.
Cauta un baiat serios, cu caracter si continua-ti viata!
Mult noroc!

| lolly a răspuns:

Pfffff straight face
pentru ca a stat cu o fata tu trebuia sa-l lasi.cand ai plecat in Germania inca erai in relatie cu el. daca erai la o distanta mai mare nu inseamna ca el este liber, pentru ca nu esti tu acolo.Probabil s-a schimbat. vezi sa nu fi orbita de la `indragostit`tongue pentru ca atunci privesti diferit lucrurile, chiar total. si esti oarba.A avut o prietena in timp ce era cu tine, si a `aruncat-o` dupa ce ai venit.deci s-a satisfacut. daca tinea la tine te asteptastraight face.

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu va mai salutati pe strada? voi nici nu ati clarificat lucrurile nu ti-a dat nici macar o explicatie.
E clar tipul e un nesimtit si nu merita sa mai pierzi vremea cu el.e prea las ca sa-ti spuna adevaratul motiv pentru care te-a lasat.

| andreea171998 a răspuns:

Cred ca atunci cand ai plecat,el a spus ca nu te mai intereseaza de el asa ca s-a indreptat in alta directie,sau ca s-a plictisit de tine, dar daca spui ca a zis ca nu este asa, atunci inseamna ca tu l-ai dezamagit cu ceva sau s-a intamplat ceva si el nu a vrut sa stea si sa planga sau ceva de genul si a zis ca asta a fost si s-a indreptat altundeva. Sper ca te-am ajutat!

| Daehyun a răspuns:

Ttrrist...

| Ralluca25 a răspuns:

Înseamnă că-i fraier. Dacă ținea atât de mult la tine și te iubea enorm pana mea te mai înșela?! Cum ai plecat el deja și-a făcut de cap. Degeaba tot spunea că nu se va plictisi de tine niciodată că a cam mințit. Lasă-l împace nu-l mai căuta, nu-i mai da importanță, dacă el nu și-a dat seama că tu țineai la el asta e. Eu una zic că dacă ai vrea să-l ierți vreodată să nu-l ierți din prima.

| ForeverMaria a răspuns:

Exact cum zice si lolly sunt de acord cu ea
else poate sa fi fost influentat dee fete care pe tine nu te suporta si asta la schimbat asa multstraight face