| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
nu demult am cunoscut un baiat dragut lu-i i placea de mine de cand m-a vazut ba chiar vroia sa ma pupe si chesti de genu el spunea ca nu se poate abtinelaughing in fine azi vom iesi in oras si acum nu prea mai avem subiecte de discutie laughing am vorbit destule incat nici nu mai stim si ma tot intreba ca ce mai zic dar eu nici nu stiu ce sa-i ziclaughing imi dati va rog niste spaturi?:O3
dau funda promit si voturi:*

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Iti zic eu ca totul va veni de la sine, nu-ti face probleme. Am avut si ei 'problema' asta. laughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste despre vreme, profesia pe care el si tu vreti sa o faceti in viitor despre lume etc.

| candora a răspuns:

Deci este foarte funny cind iti aduci aminte de acele momente, da? Incearca impreuna cu el sa vi le aduceti aminte, cum vroia sa te sarute, cum s-a gindit sa te invite i oras, asa, din trecut
bafta, este foarte interesantwinking

| Oyasumi a răspuns:

sa vb de trecut, intamplari am luat un 3 la mate ca nu mi-am scris tema. cred ca intelegi 3p la purtare scazute.sau daca esti slaba la materie am luat un 8 in ziua aia inca un pic si inebuneam de fericire.
sigur ar avea si baiatul de zis ca si el sigur a avut ghinioane si norocuri (multe intamplari vreau sa spun)