| Tufuu24 a întrebat:

Hei, hei TPU! Am si eu o mica chestie daca at putea sa ma ajutati, e o chestie mai mult de idee.
Sunt prietena buna cu un baiat din alt oras. Si el va veni cat de curand in august in la mine in oras. Vorbeam pe mess si venise vorba la un moment dat de promisiuni. Eu nu sunt genul care face promisiuni, daar daca le fac le respect. si el e la fel.
Si mi-a zis el fiind pe alta retea de telefonie ca mine, ca sa putem vorbi, o sa'si ia cartela. Zis si facut. Apoi ajunsesem la o discutie chestii despre sarut, si nu stiu ce am vorbit de mi-a promis ca atunci cand vine in oras o sa ma sarute. Insa dupa toate stea eu nu i'am promis nimic. Ce as putea sa'i promit ceva dragut, simplu, care i'ar placea. Am incercat sa'i zic ca fac cinste cand vine, dar nici nu a vrut sa auda, e genul de baiat care nu lasa pe nimeni sa plateasca. In fine. Ma puteti ajuta si pe mine cu o idee at de curand thinking Multsuu:*!

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Nu-i promiti nimic, ii faci o surpriza si ii dai sarutul inapoi kiss