| xoxoangel97 a întrebat:

Buna tpu.am cunoscut un baiat care e dragut si e clasa a8a la fel ca mine in acelasi liceu.la inceput nu ne puteam suporta dar cu timpul am devenit iubiti.am fost impreuna 2-3 luni dar ne-am despartit si impacat in aceeasi zi de vreo 10 ori.la despartirea finala am hotarat ca e mai bine asa chiar daca am ramas amandoi cu rani grave.in timp nu am mai vorbit decat foarte rar.la banchet nu am vorbit deloc(atunci nu imi mai placea de el).dar la ultimul clopotel m-a imbratisat de mai multe ori, mi-a spus ca ma iubeste, si a reusit sa imi readuca sentimentul dinainte. Acum pot spune ca imi place iar de el si stiu ca el mai simte inca ceva pentru mine el chiar m-a iubit si am fost prima lui prietena.Acum cateva zile vroia sa iesim afara doar noi 2 dar s.a razgandit..in fine am mai vb prin sms-uri dar azi s-a certat cu mine mai rau decat never.mi-a spus sa nu il mai caut sa sa nu mai vorbesc cu el pana nu o sa imi spuna el.Ce as putea sa fac sa ma impac cu el? eu chiar nu vreau sa terminam certati..Va rog frumos dati-mi si mie niste sfaturi.Va multumesc mult mult de >tot!big grin< DAU FUNDITA, promit happy

Răspuns Câştigător
| mariiie a răspuns:

Pai sa vedem :1.para rebel, cand vrea sa vorbesti cu el prefate ca nul baci in seamna! 2.cand vorbesti cu el pe mess nu fi asa de incantata de tot ce zice 3.cand vrea sa te inbratiseze zii: -Parca vroiai sa-mi zici cand sa vorbesc! acum poate nu mai vreau eu! ne auzim mai incolo, si sarutal pe obraz[asigurate ca ai un roz, un ruz ca sa-i ramana imprimant]