| andreiiiiiiii7990 a întrebat:

Buna. Nu fac nici un fel de troll. Am o problema. Din cauza dormitului in chiloti, mi se freaca… si imi iese acel lichid preejaculator la 12 ani. Sunt destul de panicat pentru ca mi este teama ca voi patii ceva. ajutati-ma

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toti barbatii am trecut prin asa ceva la asemenea varstă.
Nu este nimic grav. Tu ai grijă cu igiena.

| Simpatic a răspuns:

Peste ce topic interesant am dat aici
eu nu imi aduc aminte ca la 12 ani sa imi fi pus astfel de intrebari dar in fine
cumpara chiloti cu 1 numar mai mari pentru ca acestia isi sunt prea stransi pe corp se pare happy
sa nu incepi si tu ca aia care la 12-13 ani mint ca au 16 cm lungimea penisului, ca nu te cred
nu se intampla nimic, oricum acel lichid preejaculator nu iese doar pentru ca se freaca ceva de chiloti cand dormi, tu dormind nu ai cum, doar daca nu freci tu cu ajutorul mainiiwinking
cum s-ar putea freca daca tu dormi?
se mai poate intampla ceea ce zici cand ai vise umede este foarte adevaratwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Este normal sa incepi sa ai erectii matinale si polutii, tu doar invata sa te speli ZILNIC cu apa calda si sapun si sa schimbi chilotul, sa nu faci iritatie pe piele, daca se intareste urina si se usuca secretiile pe cuc.

| doctorandus a răspuns:

Asa, si? Care-i intrebarea?

| vasileparnaie a răspuns:

Vine bau bau frate sa iti manance cariciu

| SAGEM a răspuns (pentru vasileparnaie):

Ce lume nebuna ma e pe aici, du-te la parnaie vasile de unde ai venit...

| ioancuza23 a răspuns:

E ceva de speriat

| LED23 a răspuns:

Iti mananca cainele phula