| crissy21 a întrebat:

nu-i asa ca daca esti insarcinata in luna a3-a se vede sarcina la ecografie? funda happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca se vede la ecografie

| Ina93 a răspuns:

Se vede si peste 2 saptamani
majoritatea fetelor care fac avort vad de cand a ramas gravide.happy

| esco a răspuns:

De ce ai ascunde asta?

| crissy21 explică (pentru esco):

Nu ascund nimic doar incerc sa ma lamuresc pentru ca am facut eco si nu s-a vazut nimic dar tot am simptome de gravida si a crescut si burta

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Normal ca se vede in a 3-a luna se vede si dupa 14 zile

| GheNsS a răspuns:

Da se vede binenteles 3 luni oricum e destul de mult... Uite un site cu mai multe informati http://www.nou-nascuti.ro/sarcina/sarcina-luna-a-iii-a.html

| crissy21 explică (pentru GheNsS):

Am citit tot ce se putea de pe net si tot nu sunt lamurita....am facut eco, nu s-a vazut nimic dar mi-a cescut burta si am unele stari...chiar nu stiu ce sa mai cred

| zZAlexandruZz a răspuns:

Dap se vede