| anim a întrebat:

Nu inteleg de ce prietena mea nu vrea sa puna spre exemplu pe contul de facebook ca este intr-o relatie cu mine sau ceva de genu din moment ce suntem de 2 ani impreuna. Ea zice ca asta pentru ea ii un lucru intim si ca se mandreste cu mine in realitate nu pe un amarat de cont de pe net.Sincer ma deranjeaza asta destul de mult si intr-un fel nu-mi dau seama de ce.Niste pareri dc evita sa puna pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_6967 a răspuns:

Asta e o prostie, si stii de ce nu o face? pentru ca e desteapta si evita acele neintelegeri care o sa apara din cauza unora care nu au ce face si intervin in relatie, pentru ca se gasesc astfel de oameni. A avea pe facebook ca esti intr-o relatie cu "X" nu te va face sa fii mai apropiat/a de el/ea sau mai fericit/a. Are dreptate prietena ta. Sa nu te m-ai deranjeze treaba asta. Poate vezi si tu alte conturi de facebook ale baietilor si ei au pus ca sunt intr-o relatie si zici "wow, ce frumoasa e tipa sau ce bine arata!".dar te gandesti, si eu am o prietena la fel de frumoasa, eu de ce nu as pune ca sunt intr-o relatie cu ea thinking

6 răspunsuri:
| DenizaVonDe a răspuns:

Dar pentru tine conteaza asa mult sa puna ea pe facebook ca este intr-o relatie cu tine? poate nu vrea pur si simplu si nu vrea sa ti`o zica-n fata.

| NorbO a răspuns:

Facebook, poate chiar de asta, daca te comporti asa ea va crede ca umbli cu ea doar ca sa te dai marehappy
Da-l in pl de facebook, mai de mult nu a fost facebooklaughing
Si uite a patit cineva ceva?
Fi serios frate, tipa are dreptate!

| Lavii_3618 a răspuns:

Poate are rude cu cont pe facebook si ii vede profilul ei, si afla ca are prieten.

| Deiia a răspuns:

Greu de spus. Poate nu vrea sa afle nimeni si te tine ascuns nu stiu.Dar e cam greu d rasp.Bye happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu vrea ca, cineva sa vada ca este intr-o relatie.

| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Sper ca nu te supari dar... poate mai are un ''iubit'' si de asta nu vrea sa puna ca este intr-o relatie cu uh, ca vede celalalt si e cam grav.