| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca mai tine la mine? Adica inainte sa fim impreuna glumea si se ascundea zicandu-mi "iubire" si chestii de genu asta...pana intr-o zi cand m-am combinat cu elbig grin (el a facut primul pas) si mai vorbeam noi la telefon prim sms-uri pe mess in finebig grin da vad ca nu ma mai baga foarte mult in seama de ex: cand vorbim prin mesaje trimitem incontinuu mesaje unu celuilalt si brusc el nu mai trimite niciunu(se intampla destul de des)...imi zice ca ma iubeste imi zice ca ii e dor de mine cand nu ne vedem sau nu vorbim dar nu arata toate astea si urmeaza sa fiu in clasa cu el acum >8- sigh si stau si ma gandesc o fi genu care sa nu puna suflet intr-o relatie sau deja nu mai tine la mine dupa 3 zile (suntem impreuna de 3 zile).

2 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Ah copile. Asta te framanta pe tine din clasa a8-a? Te intrebi daca el stie ce este iubirea? Sau daca el are notiunea de relatie? Dupa cum vad nici tu nu ai notiunea unei relatii. Fuguta la mamica ta, ea este singura care poate sa-ti spuna un raspuns sincer la intrebarea si banuiala ta.

| darii a răspuns:

Heei.
Stii ce? Daca se poarta asa nu te merita. Dar totusi, sunt sigura ca ti la el si iti pasa. asa ca fa-te in ochii lui o tipa inabordabila sau greu de ajuns la ea. Nu te lasa cu una cu doua in fata lui. Daca se da la tine, la ineput refuza-l. ca apoi sa va cufundati amandoi in pasiune.