| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg de ce tot zice despre mine, chiar daca si-a facut prietena.Am inteles faptul ca nu are nicio atractie, ca nu ma sufera si din astea, dar aud ca tot aduce in discutie subiectul "eu" chiar daca e cu fata aia si nu inteleg de ce. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma, nimic si de la un timp si cand mai ne intalnim pe afara tot incearca sa ma streseze, sa ma enerveze si sa faca glume si comentarii pe seama mea.Nu inteleg.De ce reactioneaza asa? Multumesc.

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru ca e frustrat, de aia. Iti gasesti pe cineva si il lasi sa vorbeasca ce vrea, pana la urma el se face de ras.

| BluDesign a răspuns:

Este imatur si te cam place.