| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg o chestie.De ce tot aud ca aduce subiectul "eu" in discutie? De ce tot se ajunge sa se vorbeasca de mine, chiar daca "cica" nu ma sufera, ma considera ultimul om, si ne-am jignit si ne-am facut in toate felurile? De ce face chestia asta? Eu i-am spus ca il plac cu ceva timp in urma dar nu a fost niciodata ceva intre noi.De vreo saptamana si ceva nu m-am mai vorbit absolut deloc, si cand ne-am intalnit pe afara tot incerca sa ma enerveze si sa ma streseze.De ce aud ca a zis ceva de mine cu cateva zile in urma? Msss.

1 răspuns:
| Andrewtz a răspuns:

Cred ca nu te suporta thinking Incearca sa nu-l mai bagi in seama. Nu te mai stresa lasa-l sa vorbeasca.winking.