| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg o chestie. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma insa nimic.Ne-am certat, imi zicea ca nu ma sufera dar pare ca ne-am impacat, ne-am vazut in oras si mi-a zis ca sunt frumoasa, si tot ma intreba de 2 baieti si am zis ca nu stiu unde sunt, si cica daca stii ce sa sa iti fac, trecand peste asta, cand am mai iesit cu el ma enerva, si incerca sa se bage in seama cu mine.Eu cred ca ma place, dar este ceva ce il retine si nu stiu ce. Un sfat? Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza'te daca are prietena, daca are lasa'l.
Daca nu treci la practica daca il vrei asa mult.
Eventual ca sa eviti o respingere si sa iti dai seama daca vrea sa te sarute fa asa : intr'o zi/seara ( cum vrei tu ) cerei sa te conduca acasa iar la despartire apropiete de buzele lui cam la 4 cm, daca iti dai seama ca vrea si el sa te sarute si vine spre tine e ok iar daca sta mumie pupal pe obraz.