| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg o chestie. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma, a trecut nu s-a intamplat nimic, ne-am certat, imi zicea ca nu ma sufera si chestii din astea si acum pare ca ne-am impacat.Incearca sa se bage in seama cu mine sa imi atraga atentia, si sa ma enerveze.Eu cred ca ma place, dar este ceva ce il retine si nu stiu ce.Cum as putea sa descopar? Multumesc

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Te place, dar asa sunt baietii! Nu ai ce sa le faci, te zbati degeaba! Fa-i si tu la fel cum iti face el! Doar asa il vei descoperii pe el.Bafta :*:*