| anonim_4396 a întrebat:

nu ma gandeam ca va trebui sa pun asa o intrebare dar cam am nevoie de raspunsuri. deci vineri seara am facut sex neprotejat...in fine, si la sfarsit prietenul meu zicea ca primul "jet" s-a dus ori undeva pe mine, ori intre picioare, ceva de genu. l-a scos afara la timp dar a sarit cam departe, si ma gandesc. or fi sanse sa se fi dus in mine si eu sa nu simt? deci am pus mana si nu aveam nimic. si inauntru nu cred ca ar fi intrat, totusi era o distanta de cam 8 cm daca nu mai mult. m-am dus si m-am spalat repede dupa aceea. credeti ca ar fi sanse de vreun bebe? pilula de a doua zi sau cum se numeste nu am luat si nici nu aveam de gand pentru ca ma tem, din cauza ca sunt alergica la fff multe medicamente. pls raspundeti (aia care stiu, daca e in bataie de joc mai bine nu)

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Nu esti insarcinata, nu ai cum.Si cum zice si "cupcake02" data viitoare prezervativewinking

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cumparatzi prezervative, de la ele nai reactii alergice sh sunt mai ieftine ca pilulele. dc sa risti sa te trezeste cu un plod care iti va distruge viata si libertatea?

| cupcake02 a răspuns:

Nu esti insarcinata, dar baga-ti mintile in cap si cumparati prezervative...

| cherrybomb a răspuns:

sa nu iti cumperi niciodata prezervative ca sunt scumpe si nefolositoare. ele nu te protejeaza de vreo boala cu transmitere sexuala ( cred ca le stii) sau de vreo sarcina nedorita
@ cupcake02 de ce inveti fata la prostii sa isi cumpere prezervatieve
parca aud maine sunt garvida si nu stiu ce sa fac
ft pana numai poti fara prezervativrolling on the floor ca e binerolling on the floor

| tuGatita a răspuns:

Cherrybomb esti o proasta nu te supara. uitandu-ma peste intrebarile tale am vazut ca nu esti deloc asa inteligenta cum vrei tu sa pari. mai bine nu te baga si nu raspunde daca nu stii, si s-a vazut ca nu stii absolut nimic. inca esti o copila. la fel si tu elasexygagica, altceva am intrebat eu si altceva ai raspuns tu, dar la fel, de la tine se poate astepta la ceva bun si folositor? laughing nuuu. restul in afara de emaleth1234 si astea doua multumesc mult :*

| XdeaaX a răspuns:

Pai nu cred ca ar fi vreo sansa deoarece te-ai spalat .hm...totusi nu ar fi rau sa previi asta cu pilula de a doua zii.mai bine inkerci decat sa ramai gravida.nu e bine sa faci sex neprotejat doar daca vrei un copil. sper ca te-am ajutat.imi dai funtita te rog?

| Mashiro a răspuns:

Prezervative

| BiscuuBaii a răspuns:

Pai urmaresteti menstruatia daca nu iti mai vine inseamna ca esti insarcinata daca iti vine normal nu`ti fa probleme... dar mai bine ia`ti pastila de a 2a zi, daca nu risti nu castigihappy sper ca te-am ajutat cu ceva

Funda?big grin

| carmynutza1988 a răspuns:

Daca ai luat pilula de a doua zi te rog sami rasp si mie: Buna, am gasit o intrebare de a ta in legatura cu pilula de a doua zi. Spune-mi te rog, cat de grave au fost in caul tau reactiile adverse si ce varsta aveai cand ai luat-o? Ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai raspunde! Multumesc!

| Roby_3413 a răspuns:

Fa un test de sarcina. sa fii sigura