| Beiiibiiii a întrebat:

BUna! Nu mai pot sa rezist.Mereu ma gandesc la el, mereu il vad cu alta fata si nu imi vine usor.Plang chiar si acum, plang cand il vad cu iubita in curtea scolii.Mereu il vad prin scoala, ne-am despartit de cateva zile, dar eu tin la el foarte mult.Nustiu ce sa mai fac.Pe messenger intra dar nu vorbeste cu mine. Nu stiu ce sa ma mai fac? Ajutati-ma! [fundita]

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Deja e o problema daca dupa cateva zile este cu alta, inseamna ca nici macar nu te'a iubit. Nu merita.Plangi si suferi degeaba.Stiu ca e greu si ca nu te poti abtine dar gandeste'te... el sufera dupa tine? merita lacrimile tale?happy

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Uita-l,asta e singura solutie. Si nu ii arata ca suferi dupa el.

| Dollicious a răspuns:

Mai bine incearca sa-l uiti. Daca dupa cateva zile are deja prietena e clar ca nu te-a iubit.Nu are rost sa plangi dupa el.Nu-ti merita lacrimilewinking

| euionutz a răspuns:

Maturizeazate

| kareena a răspuns:

Incearca si tu sa ii faci in ciuda cu cineva, poate sa iti fie mai usor, si chiar si el va vedea ca tu nu suferi dupa el dar ti-ai gasit si tu altul.

| Mihaela_9964 a răspuns:

Acum un an am trecut exact prin aceeasi situatie, plangeam chiar si in ore I don't want to see.Si acum mi-am dat seama ca si-a batut joc de mine... incearca sa uiti de el, iti va fi mai bine. Gaseste lucruri pe care sa le faci cu prietenii si nu te mai gandii la asta.E u il iubesc si acum sad nu te sfatuiesc sa faci ca mine tongue. Take Care :*