| never_2397 a întrebat:

nu mi-a venit menstruatia de 2 luni aproape...am facut si teste de sarcina, toate au iesit negative. ce ar trebui sa fac? oare sunt insarcinata?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca testele le-ai facut corect, inseamna ca nu esti insarcinata, ci esti foarte grav bolnava. Orice femeie normala stie ca o intarziere de 10 zile a menstrei impune consult ginecologic. Nu inteleg de ce ai asteptat atat. E posibil sa ramai cu sechele definitive datorita lipsei de tratament atatea saptamani. Du-te neaparat luni la ginecolog si nu mai amana, ca fiecare zi te departeaza si mai mult de posibilitatea vindecarii.

| Sky_6013 a răspuns:

Pai s-ar putea sa iti intrarzie...e normal pana se regleaza ...eu zic ca daca nu iti vine nici in urmatoare luna sa conulti un ginecologwinking