| Yosifica a întrebat:

Nu`mi dau seama daca simte ceva pentru mine sau e doar un sentiment de prietenie. meureu ma saluta ceau frumoaso,pe zi ce trece esti mai frumoasa, nu esti la fel ca celelalte fete, imi ia apararea in fata prietenelor mele si mereu ma compara cu o colega de-a mea numai ca so enerveze pe ea..azi venea de la liceu cu 2 fete iar eu eram in fata lui si nu stiu nu m vazut sau nu a vrut sa ma salute, apoi nu a venit acasa si a luat-o in alta parte cu fetele acelea, credeti ca are o relatie (nu a folosit niste gesturi nici luat de mana )

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Probabil si-a facut printu' porumbita. Avea cred ca doar un sentiment prietenesc fata de tine.

| crissa20 a răspuns:

E posibil sa te placa sau sa vrea doar o prietenie, totul e posibil!