| anonim_4396 a întrebat:

Cum caracterizati un barbat care trece arogant pe langa o colega de serviciu fara sa o salute?
Si in general, o trateaza ca pe un fel de paria pe langa celelalte colege.

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Cu siguranta nu degeaba o ignora...are ea ceva bube in cap.

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Mai rau ca tine, sigur nu!

| pufulescu a răspuns:

Hm, dar de ce ar trebui ca acea femeie sa se inteleaga super cu toti colegii si colegele din firma? De ce nu poate fi ceva mai indiferenta?
Aceasta moda a ipocriziei generale in care toti se saluta prin fata si se "lucreaza" prin spate este venita din Vest si mie nu-mi place. Colegul ala nu o place si gata! Este el oare vreun sef care ii poate influenta cariera?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot despre ala care te-a lasat pentru alta colega e vorba? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caracterizare:
Tipul crud, nemilos, cu vointa puternica si spirit vindicativ, trasaturi ce reies indirect din faptele lui.Hotarat sa.si duca la indeplinire planul, el este de neclintit.Se dovedeste bun cunoscator al psihologiei umane, care reiese din secventele ce releva atitudinea lui fata de colega sa.
Cuvintele pe care le repeta intr.un mod obsesiv sunt:"timpul linisteste si lamureste".
Canalia!

| NyctophobicGhost a răspuns:

Bum, greseala ta. happy De ce sa-l caracterizeze si altii?
Mie mi se pare solidar cu ceilalti colegi care n-o suporta pe acea colega.Bine, tot un fel de oaie ramane.Dar e un pic las din comoditate, stii? Gandeste-te la ce efort trebuie sa faca.Suntem animale decamdata, chiar daca nu ne mai place sa luam rahat in mana si sa aruncam in ceilalti, acum o facem verbal, pe viitor, poate telepatic.
Am vazut intrebarile tale cu problemele de serviciu si cred ca ar trebui sa vezi unde e buba.Primul indiciu ca ai fi tu de vina, a fost cand ai inceput sa ceri ajutor pe aici.