| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred. De doua zile un bun prieten vine la mine, pe la ora 21:00, si vorbim. Cand pleaca ma pupa pe obraz, azi m-a pupat aproape pe buze. E dragut, e de treaba dar este in relatie cu colega mea de clasa. El a vorbit cu cea mai buna prietena a mea si a intrebat-o daca am vreun iubit (nu-l am), i-a zis ca daca nu era cu colega mea nu rata ocazia sa fie cu mine, i-a mai zis ca sunt superba dar mie mi-a spus ca sunt frumoasa. Cum sa ma comport in cazul asta? Cum sa fiu cu dansul? Ce sa cred? Va rog mult sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| diferittotal_7081 a răspuns:

Daca vrei ceva cere!
Daca vrei sa intrebi ceva intreaba!
Daca vrei sa faci ceva fa!
Daca vrei sa afli ceva cauta!
Sper ca m-am facut inteles...

| bytzy09 a răspuns:

Eu cred ca te place daca cine la tine are incredere in tine

| Ade999 a răspuns:

Pai poate se comporta frumos cu tinepentru ca e in relatie cu colega ta.intreba-l daca te iubeste si daca da intreaba-l dc, sta cu colega ta

Frumos.cred ca te iubeste(rasp, la intrebari)