| cristina_8214 a întrebat:

nu stiu km sa incep(azi am aceeptat sa fiu impreuna cu un baiat cu 2 ani mai mare ca mnj urma ca maine sa ne intalnim.toate bune si frumoase. am vb nu stiu ca. j mia zis daca poate s a ma intrebare ceva intim si eu i-am zis.ca da.ma intr daca mai sunt virgina.eu i-am zis ca da si asa si este. j el a zis ca nu.am ramas blocata. sincer nul credeam in sare de asa ceva.mai ales c fl vb ca mine p mess :X nu stiu ca sa mai fac. fata in fata nu l-am vazut ci doar in poze.parea de trebuie dupa felul km vorbea si m-am indragostit de el. dar eu nu suport asa ceva.numai cand ma gandesc imi vine sa plang. deja am facut-o. dar nu mai cont asta.nu stiu ca s fk., sa ma mai duc maine sa ma intalnesc cu el sa fac cunstinta si cica vrea sa ma sarute.eu n-am nimic inpotriva.nu aveam.adica.dar cand am aflat am ramas blocata rau.ma puteti ajuta. va rog.am nevoie de ajutor. ce sa fac?sad

11 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dar ce ti se pare asa tragic sa nu mai fie virgin la 17 ani? pe ce planeta traiesti?

| Pacala a răspuns:

Pai, intai invata sa scrii. Invata limba romana. Apoi pune iar intrebarea asta, ca sa si intelegem cu ce vrei sa te ajutam. De ce ai ramas blocata? Ca el nu e virgin? De ce te-ar bloca asta? Na, de asta e bine ca astia mici sa se tina de scoala, nu de "relatii"...

| andreea_9470 a răspuns:

Pfff...nu inteleg ce ti-a facut? a spus ca nu esti virgina si asta ti se pare asa tragic?laughing...lasa, draga ca daca nu te crede va ramane cu indoiala.nu trebuie sa plangi tu pentru asa ceva

| paramore a răspuns:

O doamne, pai sunt altii care de la 11ani nu mai sunt virgini.in fine, faza e ca daca te-a luat din prima cu''esti virgina'' nu vrea ceva sertios de la tine, asa ca mai bine nu te duce, cand iti va propune vei ramane iar socata

| rosto a răspuns:

Deci tu esti virgina si el nu? Si problema care este? Vezi cum am scris eu? SI se scrie si, nu jj, pe se scrie pe, nu p, treaba se scrie treaba nu trebuie, si asa mai departe!

| rosto a răspuns:

Da' cati ani are de este asa socant? Si scrie sa intelegem si noi, repet.

| rosto a răspuns:

Nu mi se pare atat de socant ca un baiat la 17 ani sa nu mai fie virgin, asta este! Sunt multe idioate de fete care deja la 13 ani nu mai sunt virgine. Asta e, daca vrei o relatie cu el, spune-i ca tu nu vrei sa iti pierzi virginitatea pana la... varsta la care vrei tu si asta este!

| Dee0tzaA a răspuns:

Sincer nu prea inteleg ce ai vrut sa spui, el nu mai e virgin sau nu te crede ca mai esti virgina?
Daca el nu mai ii virgin nu-i absolut nici o tragedie! Nu stiu de ce te pune pe ganduri treaba asta.
Dar daca el a zis ca nu esti virgina cu toate ca tu i-ai zis ca da, atunci te-a luat la misto, ori a facut o gluma, sau chiar nu crede, ceea ce nu ii prea placut.

| slvtbx a răspuns:

Depinde. tu nu ai zis cati ani ai. si eu iti zic sa te duci sa te intalnesti cu el. poate merita si crede-ma ca daca tine cu adevarat la tine nu o sa iti ceara sa iti incepi viata sexuala. poate asta o sa se intample mai tarziu cand si tu o sa aveti mai multa incredere unul in celalath... asta e problema voastra. dar totusi acordai o sansa. poate merithawinking

| cristina_8214 explică:

Ms.de rasp. j da el nu mai este de asta am ramas blocatastraight face

| cristina_8214 explică:

Are 17