| Ramonariu03 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru am cunoscut un baiat care...imi place foarte mult.adica ne-am cunoscut la un spectacol nu am facut cunostinta eu l-am intrebat ceva dar nu am facut cunstinta si nici macar nu am vb mult cu el.Dar el se tot uita la mine intruna si eu la fel si cred ca-i sunt si eu simpatica si ne-am mai vazut si prin oras si se uita dupa mine si am facut cumva rost de nr lui de tel.dar nu stiu daca sa-i trimit vreun mesaj sau nu.Am uitat sa mentionez ca are prietena. Dar nu-i legat happy Va multumesc mult de tot! Funda:*

Răspuns Câştigător
| Zippo01 a răspuns:

Stii vorba aia: m-as baga intr-o relatie serioasa dar nu stiu intr-a cui?laughing ei bine eu zic mai intai sa astepti pana se desparte de aia cu care ii el acum ca sa nu apara conflicte si barfe. poti vb prin sms cu el si atunci el isi va da seama ca vrei cv cu el si daca va vrea si el cv cu tinewinking ii va da la aia papucii! daca nu atunci nu are rost sa iti faci sperante ca la urma o sa ajungi sub papucul lui