| Paranoia_6347 a întrebat:

Sa trec direct la subiect, maine ma intalnesc cu o prietena de care imi placea foarte mult chiar eram indragostit de ea am vorbit despre asta si m-a lasat sa inteleg ca si ea ma place oarecum, dar are deja prieten... in vine, tocmai s-a despartit de pr ala al iei si maine ma intalnesc cu ea, si nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea sa o mai linistesc si sa ii arat cumva ca inca o mai plac si pasa de ea sad

Astept niste raspunsuri okay, nb wave

10 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Vorbeste cu ea pur si simplu. si spune`i ce simti. fa`o sa inteleaga ca intre voi ar putea fi ceva frumos daca ti-ar oferii aceasta sansa la care tu speri happy

| LCD a răspuns:

Pai deschide diverse subiecte. Intreab-o cum se simte dupa despartire,dai niste sfaturi daca crezi ca e cazul. Ce planuri de viitor are,etc. Dai de inteles ca si tu inca o placi si ca esti dispus sa incepi o relatie cu ea,daca si ea si-ar dori asta. Dar vezi cum i-o spui sau cum ii arati asta, nu o lua prea tare pentru ca se va gandi ca abia asteptai sa se desparta de el, si nici asa nu e tocmai ok. Spune-i ca ti-ar placea sa mai vorbiti.

| Anime1222 a răspuns:

Pai spune-i! daca ti-a dat atunci de inteles ca te place nu-ti va fi greu sa vorbesti cu ea, in orice caz sunt 80% sanse sa te placawinking

| Colla a răspuns:

Daca ea te place s'ar putea sa deschida ea un subiect de genul,, Tu mai simti ce simteai pentru mine" sau ai putea sa-ti iei inima'n dinti sa sa'i spui la sfarsitul intalnirii ca tu inca o placi foarte mult.

| Rozik a răspuns:

Buna ))) pai depinde. daca fata e sociabila nu ar trebui sa-ti faci griji in privinta temelor de discutie,de obicei totul vine de la sine,asta desigur numai in cazutl cind sunteti facuti unul pentru celalalt, in caz contrar plictiseala o sa v aimbratisheze pe amindoi si cit de mult nu te-ai concentra sa o cuceresti nu ai sa poti )) sper ca ti-am fost de ajutor, pa-pa

| heavenn a răspuns:

Spune-i exact ceea ce simti. Spune-i ca iti pasa de ea si ca nu o sa o lasi sa sufere dupa fostul prieten. Apropie-te de ea! Mai ales daca sti daca ea simte ceva pentru tine. Simpla ta prezenta si vorbele pe care i le spui ca s-o linistesti o vor bucura si va capata incredere in tine. Succes!:*

| Serafir a răspuns:

O sa o aprobii in tot ce zice dai din cap si zice aha, mai spune-mi si daca te tine buzunaru iai ceva amuzant ieu stiu gen un breloc ceva
pe langa nota de plata pe care o platesti tu, doar sa nu o obisnuiesti cu chestii de astea

| Serafir a răspuns:

O sa o aprobii in tot ce zice dai din cap si zice aha, mai spune-mi si daca te tine buzunaru iai ceva amuzant ieu stiu gen un breloc ceva
pe langa nota de plata pe care o platesti tu, doar sa nu o obisnuiesti cu chestii de astea, o sa fie usor o intrebi de scoala una alta cum si ce pe mai incolo si o sa ai ce vb nu te teme, du-te intr-un parc dupa acolo o sa ma gasesti ceva subiecte in natura tongue succes

| tea12345 a răspuns:

Spune-i ca inca iti pasa de ea s ca inca o placi face to face...asa e cel mai bine...ea va vedea ca esti hotarat si ca tie chiar iti pasa de ea si poate se creeaza cevahappy

| Paranoia_6347 explică:

App, nu ne-am mai vazut de vre`un an.