| Alex6373664 a întrebat:

Buna, nu stiu numele unei melodii, versuri, refren sau cum suna. Nu-mi amintesc decat o descriere a videoclipului pe Youtube.
Intre anii 2014-2015-2016 era o melodie destul de populara si thumbnail-ul avea o fata cu o caciula albastra sau neagra trasa pe ochi si un balon de guma.
In videoclip era doar ea dansand in chiloti tanga si daca imi amintec bine, un maieu ori negru ori alb.
Clipul avea o tenta de albastru si cred ca era rap sau trap(nu stiu sigur) dar cu siguranta nu era muzica pop sau usoara.
Va rog sa ma ajutati de o ora o tot caut

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim cauta o sanatos

| ndrxw22 a răspuns:

Mai tii minte vreun vers?

| ardei2001 a răspuns:

Poti sa fredonezi sau sa canti un vers orice?

| Alex6373664 explică (pentru ardei2001):

Din pacate nu, nu imi amintest absolut nimic decat descrierea videoclipului :/