| franklinnn000 a întrebat:

Salut TPU, asta e un cont nou si asta este prima intrebare pe care o pun in multi ani de zile. Este o melodie trap aparuta acum mai multa vreme prin 2015 aproximativ si am uitat cum se numeste. Nu mai stiu nici macar in ce limba era, tot ce imi amintesc este ca in videoclip aparea un baiat si mai multe fete care dadeau din fund si dansau pe tot parcursul videoclipului, iar baiatul lasa trandafiri pe oriunde mergea prin videoclip. La un moment dat tin minte ca e o scena care se filmeaza intr-un yacht. Daca ajuta cu ceva melodia o stiu de pe utv alternative nation, se difuza acum cativa ani.
Astept sa ma ajutati sa imi aduc numele melodiei sau cine o stie sa o posteze. Multumesc anticipat. Primiti funda.

1 răspuns:
| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Nu știu dacă e corect, dar mă duce cu gândul la California de Mario Joy.